Masaj Kemeri
Masaj Kemeri
Masaj Kemeri
Masaj Kemeri
Masaj Kemeri
Masaj Kemeri

Günümüz dünyasında insanların en önemli sorunlarının başında kilo problemi akla gelmektedir. Şişmanlık aynı zamanda birçok hayati risk taşıyan diğer hastalıklarında (Kalp, Yüksek Tansiyon, Şeker) nedenidir. İşte Microcomputer Masaj Kemeri hem çok önemli olan bu sorunun giderilmesinde yani fazla kilolarınızın atılmasında çok olumlu sonuç vermektedir.

Sağlık kemeri 7 değişik fonksiyon, 40 değişik vuruş sistemiyle deri altı yağ bezelerini parçalayıp dağıtarak o bölgede kas oluşmasını sağlar. Aynı zamanda vücudunuzu sağlıklı ve diri tutar.

Uygulama Şekli:

Zayıflamak istenen bölgeye uygulanır.Kemer sıkı bir şekilde sarılır. 10 dakikada bir motorların yerleri değiştirilir. Özellikle göbek bölgesinde oluşan fazla kiloların üzerine uygulanır. Diyetisyenler sabah 40-50 dakikalık seanslarda aç karına, öğle yemeğinen yaklaşık 2 saat sonra 40-50 dakikalık seansları önermektedir. Vücudun diğer bölgelerinde özellikle basen bölgesinde ve selülitlerin giderilmesinde günün her saatinde 30-40 dakikalık seanslar uygulanabileceğini önermektedir.

Sağlık Kemerinin Faydaları:

Fazla kiloların atılmasını sağlar
Basenlerde ideal ölçüyü sağlar
Selülitleri giderir
Omuz ve sırt ağrılarını giderir.
Bel ağrısı ve bel fıtığı
Ayaklarda yorgunluktan oluşan ağrılarda
Bacak kasılmalarında,kramp ve bacak şişikliği.
Mide rahatsızlığı Gastrit.
Gebelik sonrasında oluşan karın sarkmalarında.
Regli dönemlerinde

Not: Bu cihazın vücudun hiçbir yerine yan etkisi yoktur.Aksine en ince sinir uçlarını harekete geçirerek vücutta büyük bir rahatlama sağlar.

Uyarı: Hamile bayanların vücut bölgesinde uygulanması, kalp ameliyatı olanların, kalp pili bulunanların ve hipertansiyonu bulunanların kullanması sakıncalıdır.

Güvenlik Uyarısı:
Sağlık Kemeri CE/TÜĞ/GS onaylı olup gerek teknik standartlara,gerekse geçerli olan güvenlik hükümlerine uygundur.


Masaj Kemeri
Masaj Kemeri
Masaj Kemeri

 

 Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Gizlilik ve Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler